VO ceny a individuální ceníky se zobrazí až po přihlášení! 

Shop
Kategorie
JASO (https://www.jaso.cz/)

Služby

Kompletní nabídka nápojů
Ze světa nápojů u nás najdete vše, co potřebujete pro Vaši provozovnu, bohatý výběr nealko i alkoholických nápojů. Skladem máme více než 6000 položek.
 
Dodací lhůty- následující den

Odběratelům z Brna a blízkého okolí dodáváme zboží už následující pracovní den po objednání, nebo týž den po domluvě s dispečerem. Vzdálenějším odběratelům zboží dopravíme nejpozději do 48 hodin po objednávce.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 3500 Kč (bez DPH, obalů a cigaret), Vám zboží dopravíme v jihomoravském kraji zdarma. Do těchto limitů se vchází 99,9%objednávek.

Konkurenční ceny

Jsme přímými distributory výrobců a dovozců, což nám umožňuje nabídnout Vám velmi příznivé ceny.       

Flexibilní způsob objednávání

Vaši objednávku můžete uskutečnit různými způsoby: telefonicky, faxem, e-mailem, prostřednictvím našeho internetového obchodu, prostřednictvím objednávkového systému Ordis, který Vám rádi nainstalujeme do Vašeho počítače, nebo prostřednictvím našich obchodních zástupců. Telefonické objednávky přijímáme do 15 hodin pokud voláte na pevnou linku, do 17 hodin pokud voláte na mobilní telefon, od 15 hodin do 6.00 hodin je Vám k dispozici záznamník. Pro mimo-brněnské rozvozy jsou objednávky přijímány do 16 hodin.
Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje.

Bonusový systém

Jako poděkování za platbu v hotovosti při objednávkách v hodnotách 4000,-Kč, 8000,-Kč nebo 12000,-Kč obdržíte pěkné, Vámi předem vybrané, dárky, které upotřebíte ve Vaší provozovně, případně domácnosti.

Akční letáky

Každý měsíc Vám nabízíme v našem letáku zboží za výhodných nákupních podmínek.

Individuální přístup

Při výběru a objednávaní Vám nabízíme pomoc a radu operátorek našeho zákaznického centra a servis obchodních zástupců, kteří jsou připraveni Vás informovat o akcích a zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy.

Kompletní technický servis

Do Vaší provozovny Vám dle Vašich potřeb navrhneme, dodáme a namontujeme výčepní zařízení a budeme pravidelně provádět sanitaci pivního vedení pomocí speciálních čistících strojů.

Tvorba vinných lístků

Naše grafické studio Vám nabízí tvorbu vinných lístků a jídelních lístků dle domluvy a vašich představ.

Someliérské služby

Prostřednictvím našeho someliéra pana Radka Hlinky Vám nabízíme someliéské poradenství a show, které můžete využít pro firemní či soukromé akce.
 

 

Potvrzení zletilosti a nastavení cookies.

Vstupujete do elektronického obchodu, který je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let. Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, abychom Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Souhlas můžete odmítnout ZDE, čímž zároveň potvrdíte, že Vám již bylo 18 let.