VO ceny a individuální ceníky se zobrazí až po přihlášení! 

Shop
Kategorie
JASO (https://www.jaso.cz/)

O nás

Historie
JASO  je česká firma, která vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba a v roce 1995 byla převedena na společnost JASO-distributor, spol. s r.o. Již od počátku své existence se společnost zabývala distribucí sudového a lahvového piva. Postupně rozšiřovala svou nabídku  o další komodity ze světa nápojů, aby svým odběratelům mohla nabízet co nejširší sortiment  zboží, servisu a služeb.

Současnost

V těsné blízkosti jihomoravské metropole Brna v obci Střelice vytváří společnost JASO-DISTRIBUTOR, spol. s r. o. obchodní a distribuční zastoupení všech významných českých pivovarů pro region Jihomoravského kraje.  Kromě distribuce  lahvového a sudového piva  se společnost zabývá zásobováním alkoholickými nápoji všech typů, nealkoholickými nápoji zastoupenými stolními, kojeneckými, minerálními a léčivými  vodami. Provádíme montáže a servis výčepních technologií v gastroprovozech, dodávky stáčecích dispenzorů a nápojů pro zajištění pitného režimu v kancelářských a výrobních provozech. Svým sortimentem, službami  a příznivými cenami oslovujeme  restaurace, hotely, bary, vinárny, kavárny, velkoobchody, maloobchody, kancelářské provozy nebo soukromé vinotéky či bary.
Máme také bohaté zkušenosti s exportem do zemí EU i mimo EU

Poslání
Hlavním posláním firmy je přinášet svým odběratelům co nejširší nabídku zajímavých, žádaných a dobře prodejných nápojů, zejména piva, vína a lihovin.

Cíle společnosti
Naším cílem je zásobovat co nejširší okruh odběratelů, tak aby byli s našimi službami maximálně spokojení a svou spokojenost nám projevovali opakovanými objednávkami.

Budoucnost
V budoucnu bychom chtěli zkvalitňovat náš servis, včasnost, spolehlivost a úplnost dodávek a nadále rozšiřovat sortiment o kvalitní, žádané zboží za nízké ceny.

Slogan, motto

Nápoje  -  máme v tom JAS(n)O.

 

Potvrzení zletilosti a nastavení cookies.

Vstupujete do elektronického obchodu, který je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let. Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, abychom Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Souhlas můžete odmítnout ZDE, čímž zároveň potvrdíte, že Vám již bylo 18 let.