VO ceny a individuální ceníky se zobrazí až po přihlášení! 

Shop
Kategorie
JASO (https://www.jaso.cz/)
Slivovice zlatá kosher budík 50% 0,7l R. JELÍNEK
«

Slivovice zlatá kosher budík 50% 0,7l R. JELÍNEK

1 390,46
1986,37 Kč/l
1 149,14 bez DPH
dostupnost: SKLADEM > 5 KS
- +
ks
DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU
kód zboží: 30868

Obrázky mají pouze informativní charakter.Doprava zdarma nad 4000,-

Rychlé doručení do druhého dne

Velkoobchodní ceny a slevy

Garance vrácení

Osobní odběr Zdarma Ihned

Ověřeno zákazníky

1.900 výdejních míst + 1.600 Boxů

Touto desetiletou zlatou košer slivovicí navazujeme na tradici výroby zlatých slivovic ve Vizovicích pod značkou R. JELÍNEK. Myšlenka výroby zlaté slivovice vznikla na základě zkušenosti s výrobou brandy, kterou zahájili bratři Jelínkové s francouzským výrobcem koňaku Denis Mounié v roce 1923.

Pro výrobu desetileté zlaté košer slivovice se používají jen nejkvalitnější ručně sbírané švestky odrůdy švestka domácí. Následuje trojstupňová destilace vyzrálého švestkového kvasu pod dohledem zástupce židovské Orthodox Union. Poté přichází desetiletý proces zrání za proměnlivých, přesně stanovených teplot a střídavého přístupu vzduchu, které ovlivní výslednou barvu, vůni i chuť. Stáčení probíhá opět pod dohledem rabína, a to z důvodu kosher certifikace.

Certifikované „kosher“ výrobky patří do sortimentu R. JELÍNEK už od 30. let minulého století, kdy je začal Rudolf Jelínek v roce 1934  s úspěchem exportovat do USA a dalších zemí. Košer destiláty jsou vyráběny v souladu s židovskou vírou; jde o takovou výrobu, při které nejsou použity žádné suroviny, výrobní zařízení nebo postupy, které by odporovaly předpisům židovské víry.

 

 

 

Potvrzení zletilosti a nastavení cookies.

Vstupujete do elektronického obchodu, který je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let. Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, abychom Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Souhlas můžete odmítnout ZDE, čímž zároveň potvrdíte, že Vám již bylo 18 let.