VO ceny a individuální ceníky se zobrazí až po přihlášení! 

Shop
Kategorie
JASO (https://www.jaso.cz/)

Čištění výčepních zařízení

Přineste svůj výčep k nám a my zajistíme, že bude čistý, hygienický a připravený pro další použití. Vaše pivo tak bude vždy chutnat skvěle!

Čištění výčepních zařízení je nesmírně důležité z několika zásadních důvodů. Především je to klíčové pro zachování kvality piva. Pivo, které prochází znečištěným výčepním zařízením, může ztratit svou původní chuť a aroma. Zbytky starého piva, kvasnice a bakterie, které se mohou usazovat ve výčepních trubkách, mají schopnost negativně ovlivnit čerstvě čepované pivo. Kromě toho znečištěné zařízení může narušit tvorbu a stabilitu pěny, což je důležitý aspekt při servírování a konzumaci piva.

Hygiena a bezpečnost jsou dalšími klíčovými důvody pro pravidelné čištění výčepních zařízení. Nečištěné zařízení je ideálním prostředím pro růst bakterií, plísní a kvasinek, což může nejen znehodnotit pivo, ale také představovat zdravotní riziko pro konzumenty. Pravidelná sanitace pomáhá předcházet těmto rizikům a zajišťuje, že pivo je vždy bezpečné ke konzumaci.

Pravidelné čištění také přispívá k prodloužení životnosti výčepních zařízení. Usazeniny a nečistoty mohou způsobovat mechanické problémy a zhoršovat výkon zařízení. Pravidelná údržba a čištění tak mohou snížit riziko poruch a udržet zařízení v dobrém stavu po delší dobu.

Celkově je pravidelné čištění výčepních zařízení nezbytné pro zajištění toho, aby jste vždy čerstvé a chutné pivo, které je bezpečné ke konzumaci. Pravidelná údržba navíc pomáhá udržet zařízení v dobrém stavu.vycepy

MY VÁM VÝČEP VYČISTÍME!

Jak služba funguje?

1 den před termínem čištění přineste své výčepní zařízení (včetně hadic a narážečů) do centrálního skladu JASO, kde s námi podepíšete předávací protokol. O zbytek se postaráme my. Vaše výčepní zařízení profesionálně vyčistíme a následující den si jej můžete vyzvednout.

Co služba obsahuje?

  • Očistění výčepu a jeho vizuální kontrolu
  • Kompletní demontáž výčepního kohoutu na jednotlivé díly (namočení do čistícího roztoku Habla CIP, postupné vyčištění všech dílů a opětovná montáž)
  • Protažení vnitřního vedení výčepu včetně hadic molitanovou kuličkou s čisticím roztokem
  • Demontáž jedné/dvou narážecích hlav a jejich následné vyčištění roztokem
  • Kontrola těsnosti hadic a jejich celistvosti
DRUH CENA
JEDNOKOHOUT (1kohout, 1 naražeč) 450 Kč 
DVOJKOHOUT (2kohouty, 2 naražeče) 650 Kč
DALŠÍ NARAŽEC  90 Kč 

 

TERMÍNY ČISTĚNÍ 
červen úterý 4. 6. 2024
červenec úterý 9. 7. 2024
srpen úterý 6. 8. 2024
září úterý 3. 9. 2024
říjen úterý 5. 10. 2024
listopad úterý 5. 11. 2024
prosinec úterý 3. 12. 2024

 

 

Potvrzení zletilosti a nastavení cookies.

Vstupujete do elektronického obchodu, který je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let. Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let.

Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, abychom Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Souhlas můžete odmítnout ZDE, čímž zároveň potvrdíte, že Vám již bylo 18 let.